Прокрутити вгору

Відеогалерея наших робіт

Самий оригінальний подарунок – Фруктовий букет – для будь-якого торжества. Самий оригінальний подарунок – Фруктовий букет – для будь-якого торжества.
Чарівні і неповторні, спокусливі подарунки, які можуть бути корисними в будь-якій життєвій ситуації, це наші фруктові букети. Використовуйте букети з фруктів як подарунки на День народження, подарунки на весілля, подарунки дружині чи дівчині, подарунки для батьків, подарунки для дітей, подарунки для шефа та подарунки для чоловіка. Це неповторні та незабутні подарунки.
FruitLife™ офіційний партнер на конкурсі краси "Міс Азія 2012" FruitLife™ офіційний партнер на конкурсі краси "Міс Азія 2012"
Це дуже грандіозна подія у відношенні наших народів України і Кореї. Наша команда Фрутлайф стала учасником і почесним гостем цього феєричного заходу. Наші квіти зі свіжих фруктів захопили двох тисячну аудиторію нічного клубу ДеЛюкс, де і пройшов цей захід.
FruitLife-оригинальный спонсор MISS NEO Ukraine 2012 FruitLife-оригинальный спонсор MISS NEO Ukraine 2012
Чудовий проект від кіномодельного агенства NEO з приголомшливим успіхом пройшов в Арена-сіті в місті Києві, де в числі спонсорів була торгова Марка ФрутЛайф.
Топ фруктовых букетов от FruitLife Топ фруктовых букетов от FruitLife
Подивіться, як чудово виглядають фруктові букети від мега проекту Фрутлайф міто Київ. Ці прекрасні і оригінальні подарунки можуть викликати шквал ємоцій і захопити будь-кого!
доставка фруктовых букетов доставка фруктовых букетов
Доставка завжди вчасно!
О Фрутлайф на М1 О Фрутлайф на М1
Про Фрутлайф на М1
Фруктові букети прикрасять Ваши відношення>>> Фруктові букети прикрасять Ваши відношення>>>
Запрошуємо подивитися нове та вишукане віде о подарунках які у змозі придивлять, який був зроблений творчою командою проекту FruitLife ™ Даруй зі смаком!
Дуже цікавий проджек від тогової марки FruitLife ™ Дуже цікавий проджек від тогової марки FruitLife ™
даруй зі смаком. FruitLife ™ вже на KickStarter
FruitLife ™ взяла участь в якості головного спонсора на презентації книги Алли Сніцар "Коханки мого чоловіка" FruitLife ™ взяла участь в якості головного спонсора на презентації книги Алли Сніцар "Коханки мого чоловіка"
Нас дуже гарно вже знають, нам доручають дуже відповідальні ролі
Канал новин UBR відснял сюжет о FruitLife ™ Канал новин UBR відснял сюжет о FruitLife ™
Барвисті, соковиті, яскраві фруктові букети - про це розповідає координатор проєкту від торгової марки FruitLife ™ С.Вірчис
Фруктові букети можуть бути використані до будь-якої урочистості Фруктові букети можуть бути використані до будь-якої урочистості
Замовляй фруктовий букет і даруй його тім, кого насправді кохаєш