Прокрутити вгору

FruitLife ™ відкриття нового магазину у м. Варшаві (Польща)
Ласкаво запорошаємо до сім'ї FruitLife ™

Шановний клієнт! Ми ради повідомити Вам про нашу яскраву подію , на яку ми всі так довго очікували. Наша торгова марка в Листопаді 2013 стала повноправним гравцем на ринку Євросоюзу і ми з гордістю повідомляємо про відкриття нашого нового магазину в м. Варшава ( Польща ) , який розташований за адресою Warszawa , Ursinow , Al. KEN , 90 , local U - 03 , телефон для довідок +48.22.100.47.99

Робота була проведена колосальна , ми отримали повний патент , а також повну реєстрацію на наш бізнес за всіма правилами Євроунії з урахуванням всіх поправок на європейське законодавство і HCCP .

Стратегія розвитку проекту в Європі була також обрана вірна та своєчасна , були враховані такі показники як дохід населення , його ментальність , побутові потреби і всі передумови вказували на те , що для подальшої плідної експансії така країна як Польща є однозначно правільна політика.

Отже, тепер для наших улюблених клієнтів відкривається приголомшлива можливість вітати і дарувати прекрасні фруктові букети не тільки в чотирьох містах України , але й у європейському місті Варшава!

Насолоджуйтеся прекрасними подарунками від торгової марки FruitLife ™ , радуйте і ощасливлювайте всіх своїх найближчих людей :)

FruitLife ™ Polska
FruitLife ™ Polska
FruitLife ™ Polska
FruitLife ™ PolskaFruitLife ™ Polska
FruitLife ™ Polska
 FruitLife ™ Polska
FruitLife ™ Polska
FruitLife

PREZENTY ZE SMAKIEM!