Прокрутити вгору

Оплата

Проект від FruitLife  радий привітати на нашем сайті своїх клієнтів та пропонує Вам ознайомитись з можливостями та умовами оплати наших фруктових букетів.
Перш ніж перейти до оформлення та оплати обраного товару просимо Вас ознайомитися з Договором Публічної оферти перейшовши за посиланням https://fruitlife.com.ua/uk/oferta.html

     А)cash ОПЛАТА ГОТІВКОЮ - Ви маєте можливість скористатися даним способом якщо бажаєте здійснити розрахунок за подарунок у момент його отримання з нашого виробництва чи безпосередньо курьеру, доставившему Ваш заказ за указаною адресою. У разі розрахунку з нашим курьером, простежте будьласко за тим, що бы при оформленні замовлення у кошику стояла відмітка з вибранной додатковой послугой "Доставка".  Просим звернути увагу на те, що послуга доставки платна і з її умовами можно ознайомитися на сайті нашої компанії у разділі «Доставка»

   B)master ОПЛАТА БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ – Ви маєте можливість використати даний спосіб видаленого платежу через інтернет не відходя від компьютера для оплати як любої продукції на нашому сайті так и для сплати додаткових послуг та послуг доставки. Після вибора цього способу та заповнення всіх необхідних полей пов"язаних з оформленням заказа, Ви натискаєте на кнопку "Відправити" знизу заповненої форми, і система перебрасує Вас у платіжний функціонал від УкрЕксимБанка, де згідно предоставлених підсказок Ви вказуєте всі данні Вашої платіжної картки, звіряєте суму платежу і закінчуєте оплату.

   C)paymaster ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ - вибрав даний варіант та заповнив усі необхідні поля у формі для замовлення, система перебрасиває Вас в функціонал PayMaster, де становиться можливим здійснювати платежі через системи Приват24, Термінали Україна, Liqpay, EasyPay, Webmoney, MoneXy, та й робить платежі через операторів мобільних сітей. Відмітив з пропонованого списку любу зручну для Вас систему оплати і звірив суму заказа з сумой пропонованой до сплати, натискаєте на кнопку "Сплатити" й слідуєте всім інструкціям від вибраної Вами платіжної системи. Усі варіанти оплат у цьому функціоналі достатньо зручні і дуже швідки в використанні. 

  d)bank ОПЛАТА НА Р/Р ПІДПРИЄМСТВА-Ви маєте можливість використати даний спосіб для перерахунку коштів за обраний подарунок через свій розрахунковий рахунок з системи кліент-банк на Вашем компьторі чи мобільному пристрої, або сплатити вартість фруктового букета, композиції, цукерок у відділені любого банку чи финансової установи за виставленим рахунком на оплату. Для цього необхідно вибрати фруктові композиції й прослідува усім інструкціям на сайті при оформлені замовлення, отримати на вказану Вами у заказі електроную пошту рахунок-фактуру з повною сумою й реквізитами на сплату. Також рахунок-фактуру можно запросити сформувати нашого оператора, котрий після її створення надішле на Ваш электронный адрес.

Просимо звернути Вашу увагу на те, що при замовленні на суму понад 5000,00 гривень (п'ять тисяч) флористи нашої компанії почнуть приступати до його виконання після отримання авансового платежу в розмірі 50% від повної вартості замовлення!