Прокрутити вгору

Новини

5 ІДЕЙ ПОДАРУНКА ДО ДНЯ МАТЕРІ.

 Цієї неділі ми будемо святкувати День Матері. А поки є час, давайте разом подумаємо про те, чим же можна порадувати найважливішу в житті жінку.
  Здоров'я. Часто наші мами за звичкою купують фрукти - банан, апельсин, яблуко. Стороняться експериментів. У такому випадку відмінним подарунком стане фруктовий бокс екзотичних фруктів. Мамі відкриються нові смаки життя.
  Пригостити солоденьким. Можна піднести в подарунок практичний набір закордонних смакоти особисто вручив його в домашніх умовах.
  Здивувати. Замість букета квітів подаруйте полуничний букет в Крафт. Доповніть подарунок листівкою. Не так часто ми балу своїх мам такими приємними знаками уваги.
  В захваті. Зробіть сюрприз, нехай наш фірмовий фруктовий букет / коробочку фруктів в шоколаді доставлять їй прям на роботу або додому.
  Увага. Запишіть маму на сеанс масажу або підберіть подарунок з області маминого хобі. Наприклад, якщо мама малює, а ви зовсім не розбираєтеся в цьому, подаруйте подарунковий сертифікат в магазин з художніми матеріалами. Напевно вона знайде там для себе щось потрібне.

   Нагадування! При пошуку подарунок не забувайте, що він повинен підкреслювати ваше ставлення до свого найближчій людині - мамі.