Прокрутити вгору

Новини

Донецьк - яскраве та значиме відкриття магазину FruitLife™

FruitLife forever

Нарешті! Здійснилося!

9-го грудня відкрився шостий магазин фруктових букетів і композицій FruitLife™, тепер вже в Донецьку. Раніше ми повідомляли, що гігант подарунковій індустрії, бренд № 1 на ринку ексклюзивних фруктових композицій – компанія FruitLife ™ продала франшизу
та після відкриття у Варшаві відкриває черговий магазин в Україні.
Робота з підготовки до успішного відкритт
я кипіла, протягом 3-х місяців командою FruitLife™ була виконана величезна робота. І ось двері нового магазину відчинилися перед жителями Донецька. Це особливо актуально напередодні новорічних та різдвяних свят. Адже кращого подарунка, який підкреслить зимові нотки грудня й одночасно подарує фруктову хвилю вітамінів, енергії та позитиву складно уявити!
Для Донецьку відкриття магазину ексклюзивних фруктових букетів  та фруктових цукерок стало яскравою подією  й не залишилося непоміченим. FruitLife™, як завжди, приготував безліч подарунків і сюрпризів своїм клієнтам, в надії, що всі вони стануть добрими друзями та постійними клієнтами в наступаючому 2014 році.
Всіх, хто заглянув в магазин FruitLife™ чекали дегустації елітних сортів фруктів – ананасів,  дині, полуниці, які традиційно використовуються в фруктових букетах. Всі гості отримали дисконтну картку «Улюбленого клієнта FruitLife™», змогли побачити, як створюються фруктові букети і взяти участь у майстер-класі з приготування фруктових цукерок.
За нашими спостереженнями всі були в захваті, багато чоловіків раділи як діти - адже тепер одвічна проблема, що подарувати, і які квіти вона любить, вирішена. Від такого подарунка не відмовиться жодна пані! Дівчата також оцінили і високу якість приготування фруктових букетів, багато хто відзначив, що тепер, після будь-якого торжества можна завжди залишатися в гарній формі, ніяких зайвих кілограмів, тільки правильне та здорове харчування! Діти – просто раділи всьому і з задоволенням ласували смачними та корисними вітаміни!
Незважаючи на холод за вікнами, атмосфера на вулиці Артема, 169 панувала сонячна і літня. Було спекотно від посмішок, приємних слів й компліментів. А також замовлень, які залишали багато відвідувачів.
Команда FruitLife™ детально відповідала на всі питання, де зберігаються фрукти, як дотримуються технології, хто гарантує якість... Ще розповідала свій головний секрет – FruitLife ™ це фруктові букети для будь-якого свята, які гарантовано стануть найяскравішими, модними, смачними і, якщо необхідно, епатажними. Вибираючи фруктовий букет на день народження, весілля, ювілей, презентацію, корпоративне свято, кожен може не сумніватися, що саме цей презент запам'ятається всім, подарує запаморочливий ураган позитиву і заряд гарного настрою. Додатковим бонусом для кожного клієнта фруктового бренду №1 стала можливість створення будь-якої композиції за індивідуальним дизайном або доповнення обраного букета креативними елементами на вибір – цифрами, привітаннями на квітах, фігурками.

P.S.
Нагадуємо, що в 2012 році компанія почала продавати франшизи і вже відкрила магазини FruitLife™ у Харкові, Братиславі, Одесі, в листопаді було відкрито новий магазин в столиці Польщі - Варшаві. Так що шанувальники елітних подарунків тепер без зусиль зможуть привітати своїх найближчих друзів чудовим фруктовим букетом від нашого барвистого бренду і зродити замовлення за наступними телефонами: м.
КИЇВ 044-587-76-96; м. ХАРКІВ 057-771-06-81, м. ОДЕСА 048-702-00-72, м. ДОНЕЦЬК (062) 213-05-00, м. БРАТИСЛАВА (Словаччина) +421 (22) 129-19-90, м. ВАРШАВА (Польща) +48 (22 ) 100-47-99
В Україні залишилося два самих високопотенційних і перспективних міста - Львів та Дніпропетровськ. Саме тут зберігається висока концентрація можливостей, високий потенціал і перспектива швидкого зростання і розвитку для фруктового бізнесу. Так само вже з'явилася можливість придбати франшизу і на міста Євросоюзу.
Незалежно від територіального розташування магазинів FruitLife™ на першому місці завжди залишається незмінна якість будь-якого фруктового букета. Компанія гарантує незмінний смак незалежно від сезону, всі фрукти завжди соковиті, стиглі та солодкі. Клієнти можуть бути впевнені в швидкій доставці і дисконтній програмі, яка успішно працює у всіх магазинах мережі FruitLife™ без виключення. Ця сторінка підтримується додатковими інструментами у мережі 
Google+

FruitLife_Doneck
FruitLife_Doneck
FruitLife_Doneck
FruitLife_Doneck

 Ласкаво просимо :)