Прокрутити вгору

Новини

FruitLife рекомендує

 
Проект FruitLife пропонує скористатися нагодою і спробувати розмістити замовлення на чарівні фруктові букети, дизайн яких розробили американські флористи-технологи Stiv Brasket (Стів Браскет) і Lilian Tralot (Лілія Трейлот) за замовленням нашої корпорації.
  Ці оригінальні фруктові композиції втілюють у собі символ ніжних почуттів, які можуть заповнити серце коханої людини і залишити в його пам'яті найдобріші і ніжні спогади!
  Ви бачите ці прекрасні композиції "Парадіз" і "Батерфляй" як і в оригінальній герметичній упаковці на якій встановлюється фруктовий букет загорнутий в ніжний харчовий целофан, так і без неї. Унікальна червона картонна коробка-підставка з елементами символіки FruitLife, яка служить для зручності транспортування наших фруктових букетів, спеціально розроблена конструкторами для нашого проекту і є ознакою оригінальності фруктового букета. Також на справжність фруктового букета FruitLife вказує брендіровка композиції, як поверх целофановий упаковки у вигляді бізнес-карти з реквізитами компанії виробника, так і в середині самого фруктового букета присутність символіки компанії.
Фруктовий букет "Батерфляй" може бути чудовим подарунком на день народження, а фруктовий букет "Парадіз" стане чудовим м подарунком для дівчини або улюбленої жінки.

  Насолодіться ніжним поєднанням фруктів з додаванням на них різних елементів, які сприяють отриманню гостроти й неперевершеності смаку!