Прокрутити вгору

Новини

Найважливіше про головне!
Поцілунок закоханого серця!


   Незабаром свято закоханих. Як чудово відчувати в цьому році наближення самого грандіозного свята всіх закоханих усього світу - День Святого Валентина! Казкова зимова і морозна погода, сліпучо білосніжний сніжок і запашний запах хвої в перемішку з цедрою апельсина пробуджує в серцях закоханих почуття розкоші і домашнього тепла і передчуття наближення свята.
  У День Святого Валентина серця всіх закоханих і люблячих з'єднаються розпеченими молекулами щастя і безкрайньої насолоди. Вогонь людських почуттів розтопить лід зимового царства і вінцем прикраси стане білосніжний підсніжник, тепло якого обігріє гарячі і вірні серця.
   День святого Валентина це незабутнє і радісне свято. Хотілося б побільше таких свят серця, адже тільки воно здатне любити сильно і нерозважливо. Найважливіше в цей знаменний день притиснутися і поцілувати свою кохану людину, віддати йому частинку свого тепла, а в замін отримати від нього частинку гарячого серця.
  Заради всього святого в цьому світі, не забудьте зробити найважливішу дію-це поцілунок святого Валентина, це поцілунок Вашого серця! Чим міцніше ви притиснетесь губами до Вашої рідної половинці, тим яскравіше і довше будуть спогади про ці доленосні дії. Так було завжди, так буде завжди-так влаштований світ закоханих.
   А для тих хто бажає додатково позначити свої почуття, наш проект FruitLife завжди готовий прийти на допомогу і запропонувати Вашій увазі великий вибір фруктових букетів і композицій. Насолоджуйтесь любов'ю, відчувайте і даруйте її прояв!