Прокрутити вгору

Новини

FruitLife це перший гість на весільній церемонії!

 Ви хочете здивувати оточуючих Вас гостей? Ви хочете бути оригінальними і здивувати найоригінальнішим подарунком? Ви хочете побачити захват і насолоду в очах присутньої публіки?

Ми здатні це здійснити і знаємо як це робиться правильно. Наші фруктові букети та композиції це відсутня ланка на самому продуманому весіллі, яке урочисто доповнить подія своєю розкішшю і солодким присмаком новизни, наш фруктовий букет буде найоригінальнішим подарунком на весілля! Вибираючи наш фруктовий букет або коробочку найоригінальніших фруктових цукерок - Вам, більше не доведеться думати ні про що, бо цей подарунок буде воістину божественний! А якщо Ви вирішили прикрасити нашими фруктовими композиціями все весільне гуляння, то зможете продовжити спогади про торжество, що і є досягненням мети при організації заходу!

Наш проект Fruitlife постійно удосконалюєт еталон якості подарункової продукції. Розробники оригінальних фруктових букетів і композицій нашого проекту, з величезним задоволенням представляють серію успішно завоювали величезний інтерес в США і Росії свіжоприготовлених фруктових новинок для українського споживача.
  • Кожна фруктова композиція це творчий шедевр, приготування якого займає від 25-ти до 40 хвилин в залежності від розміру композиції;
  • При виготовленні фруктових букетів використовуються тільки свіжі фрукти;
  • Кожен фруктовий букет виготовляється виключно в день замовлення;
  • Продуктивність нашого підприємства становить 150 букетів в день і при необхідності для колективного замовлення одного виду композиції, всі букети будуть ідентичні;
  • Всі умови доставки та інші можливості компанії докладно описані на сайті;

Ми, робимо людей щасливими!