Прокрутити вгору

Новини

Кілька аргументів на користь фруктових букетів

Кожен з нас хоч коли-небудь намагався знайти щось незвичайне і унікальне. Як правило це все закінчувалося знаходженням подарунка, який на перший погляд відрізняється індивідуальністю, але звернувши більшу частину своєї уваги на цей подарунок, людина відразу ж розуміє ,що все це одна суцільна фікція. До 2011 року в Києві просто не існувало жодного подарункового сервісу, здатного зачепити за живе. Однак, завдяки майстерності та винахідливості свідомих громадян України, в місті Києві з'явилося найбільше чудо подарункового мистецтва і це чудо називається фруктові букети. А виробляє їх чудова компанія проект Fruitlife і ознайомитися більш докладно з повним асортиментом цієї компанії Ви можете на її сторінці в Інтернеті www.fruitlife.com.ua там більш ніж пре достатньо все для того, щоб здивувати кохану людину! Один мій знайомий розповів мені цікаву історію про те як в черговий раз перед днем ​​Святого Валентина знаходився в пошуку чогось прекрасного. Ми всі знаємо як це, і кожен з нас відчув на власній шкурі весь цей дратівливий процес, коли ти розумієш, що подарувати власне кажучи і нічого, хоча зараз вже є начебто все.


І ось ця молода людина, перерва сотні сторінок в просторі Інтернеті, випадково виявив карколомний спосіб вираження своїх почуттів. Це те й були фруктові букети від компанії fruitlife.com.ua. Коли замовивши для проби букет і побачивши весь професійний і тактовний підхід персоналу компанії Фрутлайф, він був вражений тим, що постало перед його поглядом. Це був найяскравіший букет, але цей букет був не з квітів, а з шалених за смаковими якостями і виду фруктів. Аромат яких поширювався далеко за межі магазину, який знаходиться на Позняках, біля метро Осокорки на території Євробазару.
Але коли він приніс цей шедевр додому своїй коханій людині, то після того як відкрилися вхідні двері, весь людський рід, що постав на порозі остовпів від несподіванки. Він розповідав, що на очах у його половинки виступили сльози радості і блаженства, яких він до того моменту просто ніколи не бачив. Після цієї історії молодий чоловік став постійним клієнтом компанії Фрутлайф в місті Києві та у вільний від основної роботи час розповідає про це чудо усім знайомим і друзям. А коли на телеканалі М1 вийшла передача про дивовижні подарунки, то на першому місці звичайно ж виявилася компанія Фрутлайф зі своїми безпрограшними подарунками на весілля, подарунками на день народження - зі своїми фруктовими букетами і композиціями. Цей ролик Ви можете переглянути тут, перейшовши за цим посиланням http://www.youtube.com/watch?v=a15eY5vfxcA

Насолоджуйтесь фруктовими букетами, любіть один одного і пам'ятайте, що компанія Фрутлайф-лідер по виробництву фруктових букетів і композицій, завжди буде працювати для Вас і радувати Вас і Ваших близьких новинками від Творця!
 
Стаття підготовлена ​​асоціацією українських
новаторів. Автор Ксенія Бессараб.
На замовлення технічного менеджменту і продакшена.
2011рік.