Прокрутити вгору

Фреш і солодкий ананас!

СМАЧНО, КОРИСНО, ДОСТУПНО!

Наш проект FruitLife, що постійно працює над збільшенням асортименту своєї продукції, радий представити для своїх клієнтів новинку з ананаса - це 100%-й свіжовижатий ананасовий сік і охолоджений ананас шматочками. Ананас є основним продуктом, який використовується нашою компанією у виробництві фруктових букетів. Ми використовуємо виключно солодкі сорти ананасів, такі як і тому вся продукція вироблена з такого ананаса завжди солодка, смачна і соковита. Ми намагаємося здійснювати замкнутий цикл виробництва, а це значить що після нашої солодкої діяльності виходять ось такі продукти:

 
100%-й свіжовижатий ананасовий сік.

фреш из ананаса

Даний продукт виготовляється шляхом обробки свіжого ананаса на спеціальній машині для виробництва соків німецької фірми, яка налаштована таким чином, щоб після віджимання соку в ньому залишалося найбільша кількість поживних елементів і речовин. Сік містить збалансовану кількість м'якоті і корисних вітамінів. Свіжо вижатий ананасовий сік нашої компанії виготовляється тільки за попереднім замовленням клієнта, виключно за 30-ть хвилин до його видачі і ні хвилиною раніше! Так як основні поживні властивості свіжовижатого ананасового соку зберігають протягом п'яти годин, ми намагаємося, щоб замовник встиг насолодитися усією гамою корисності від цього царського продукту в перебігу цього часу.
Свіжовижатий ананасовий сік розливається в дуже зручний харчовий пластиковий посуд ємністю 1 літр і герметично закручується кришкою, що дозволяє транспортування продукту з великим ступенем комфорту і безпеки.

 

Вартість ананасового соку становить 80 грн/літр.


  Солодкий ананас шматочками.

 

Цей продукт з'явився не так давно в асортименті і вже набув популярності серед клієнтів нашої компанії. В основу цього продукту входить охолоджене при температурі +4 градуси свіже, солодке і соковите філе ананаса, яке нарізується кубиками зручними для вживання і поміщається в спеціальні харчові пластикові контейнери і наповнюється до країв з надлишком. Вага такого продукту становить 0,350 кг (порція), а швидкість його виготовлення дозволяє йому завжди бути присутнім в наявності. Охолоджений ананас виготовляється кожен день і виробляється виключно в такій кількості, яка може бути продана в цей же день, що дозволяє завжди бути впевненим у його свіжості і неперевершеному смаку.

Вартість такого продукту становить 30 грн за порцію та виходить більш вигідніше, ніж покупка звичайного ананаса, а якщо врахувати що наш продукт вже очищений, має солодкі смакові якості і його вартість включає в себе виключно готові до вживання вагу, то можна сміливо сказати, що це ВЫГІДНО та ДОСТУПНО!!!