Прокрутити вгору

Накопичувальна дисконтна картка

                                                                            
     Накопичувальна дисконтна картка (далі НДК) дозволяє здійснювати покупки з діючою на даний момент знижкою у всіх точках продажів торгової марки FruitLife. У постійного клієнта, що володіє такою НДК, є ряд привілеїв, найголовнішим з яких є отримання 15-ти процентного дисконту на всі фруктові букети, що саме по собі дуже приємно і досить зручно. НДК можна оформити тільки при здійсненні покупки фруктового букета в роздрібній мережі торгової марки FruitLife і заповненні клієнтської анкети.
       Звертаємо Вашу увагу на те, що всі поля анкети мають бути чітко прописані, в іншому випадку активація НДК може не відбутися.
      Активація НДК відбувається точно на наступний день. Після активації НДК дисконт на все фруктові букети (крім тих на які відбуваються акції різного рівня) становить 3%. Також рівень дисконту НСК до нашого глибокого жалю не поширюється на фруктові цукерки, фреш, ананасовий нарізку і фруктові салати, за що приносимо свої вибачення!

Далі накопичувальний процес і привласнення додаткових знижкових балів здійснюється за схемою:


-При накопиченні покупки на 2000грн постійна знижка складає 5%;
-При накопиченні покупок на 4000грн постійна знижка становить 10%;
-При накопиченні покупок на 8000грн постійна знижка становить 15%;

    Самим головним елементом НСК є унікальний п'ятизначний номер, назвавши який при здійсненні замовлення або пред'явивши його кур'єру, клієнт отримує той рівень знижки, який вже існує у нього в день здійснення замовлення та / або купівлі. Для того що б не витрачати час при з'ясуванні рівня знижки просимо Вас заздалегідь повідомляти номер картки оператору (у випадку замовлення в телефонному режимі) або ж вказувати цей номер в табличці замовлення (у випадку замовлення в режимі on-line). Всі попередні суми клієнтських замовлень до активації НСК неможливо додасть в історію здійснення покупок.

Бажаємо Вам приємних покупок!