Прокрутити вгору

Букети з цукерок

Сортувати за: ціною (зрост | убув)
1  2   3   >   >>   Стр. 1 из 3 | показати всі
1  2   3   >   >>   Стр. 1 из 3 | показати всі


Що таке фруктовий букет?
Короткий демонстраційний ролик

 Ми пропонуємо Вам спробувати наші дивно смачні і витончені фруктові цукерки, які здатні справити казкове враження на вас і ваших знайомих не тільки своєю оригінальністю і естетичністю, але і своїми ексклюзивними якостями. Адже фрукти, з яких виготовляються наші цукерки (а це солодка і стигла полуниця, пікантне яблуко Грені Сміт, соковитий апельсин, цукровий ананас і ароматний банан), ретельно відбираються нашими фахівцями, проходять спеціальну стерильну обробку і покриваються ніжним шаром чорного або білого справжнього італійського шоколаду, що містить 76-ть відсотків какао. Ми не використовуємо у виготовленні ніякої шоколадної глазурі і добавок і тому наші смачні цукерки просто тануть і розчиняються у роті і наповнюють організм непередаваною гамою смакових відчуттів, а також мають неперевершений вишуканий зовнішній вигляд.
 Насамперед тому, що ми використовуємо тільки цукерки ручної роботи. У них об'єднані аромат і неповторний смак свіжих натуральних фруктів з ексклюзивним чорним і білим шоколадом. А наші професійні кондитери вміють скласти неймовірний смаковий букет і додати унікальний зовнішній вигляд. Цукерки ручної роботи - одна з «родзинок» нашої компанії, якій ми дуже горді.
Наші смачні цукерки складають основу оригінальної композиції з цукерок, з них же складаються і вироби з цукерок.

 

 Традиційно ми звикли до стандартного презенту жінкам - квітам і коробці цукерок. Тим більше, що і перше, і друге в числі жіночих фаворитів. Але що, якщо об'єднати «два в одному» - зробити букети з цукерок? Київ у цьому відношенні може бути спокійний: фірма FruitLife ™ завжди до їхніх послуг.

 Але крім цукеркових букетів можуть бути ще неперевершені композиції з цукерок або оригінальні вироби з цукерок. Зі зразками їх ви можете ознайомитися у нас на сайті або безпосередньо в магазинах. Таким чином, ми разом розвіємо стереотип про те, що цукерка в подарунок, це, в кращому випадку, коробка цукерок. Замовте цукерки, і ви зможете вразити не тільки незвичністю подарунка, але й оригінальністю і почуттям гумору. При цьому ні вік, ні стать одаровуваного не має особливого значення в силу оригінальності подарунка.
 Можливо, букети з цукерок Київ і його жителів вже не зможуть вразити своєю нетривіальністю, але це завжди мило і елегантно, а якщо букет чоловічий, то ще й оригінально. Подарунки з цукерок підкреслять ваше особливе розташування до людини, якій вони вручені.

 Якщо ж ви хочете вразити уяву людини, якій вручається подарунок, замовте композиції з цукерок: вони вразять уяву всіх не тільки яскравістю фарб, якоюсь навіть експресивністю, але і єдністю композиції. Тут будь-яка цукерка буде значима і грати свою неповторну роль.

 Придбати фруктові цукерки Ви можете в будь-якому з магазинів FruitLife ™, або зробити замовлення з доставкою безпосередньо з сайту нашої компанії. Ми гарантуємо якість і свіжість наших фруктових цукерок, так як вони виготовляються протягом 30-ти хвилин після попереднього замовлення і потрапляють до покупця безпосередньо в день виготовлення. На сьогоднішній день у нас в асортименті представлено одинадцять різних комбінацій фруктових цукерок, плюс асорті, що включає в себе відразу три різних види фруктів. Ми рекомендуємо зберігати наші фруктові цукерки при температурі до +6 С і вжити їх протягом 24-х годин після виготовлення продукту. І пам'ятайте, що цукерка в подарунок, якщо ви замовили її у нас, дуже правильне рішення.

 Бажаємо Вам приємного апетиту!