Прокрутити вгору

Подарунки дітям

Сортувати за: ціною (зрост | убув)
Ціна: 1350.00 грн


Що таке фруктовий букет?
Короткий демонстраційний відеоролик

Фруктова радість - дітям

 Дитинство - самий яскравий і радісний період в житті будь-якої людини. І так хочеться казки, особливо в день народження або в якесь інше свято. Але хто ж подарує казку дітям? Компанія FruitLife ™ прийде в цьому на допомогу, адже ми розробляємо технології з виготовлення фруктових букетів не тільки для дорослих. З величезним задоволенням виготовимо і для наших маленьких клієнтів прикраси дитячого столу.
 Для наших улюблених діточок ми готові трохи змінити і модернізувати представлені на сайті фруктові букетики. Адже вони - прикраса дитячого столу, а значить мають бути доповнені різними комбінаціями фруктів, а окремі фігурки казкових персонажів із фруктів будуть залиті шоколадом.
 При необхідності ми готові виготовити композицію в тому вазоні-підставці, який принесуть нам їх батьки, якщо ця підставка буде відповідати вимогам технологічного процесу.
 Пам'ятайте, що фруктові подарунки вашим дітям - це не тільки красиво і весело, але й дуже корисно! Вони - дуже оригінальні і самобутні прикраси дитячого столу, яке потім дружно з'їдається винуватцем торжества разом з радісними гостями.