Прокрутити вгору

Букети з цукерок на весілля

Сортувати за: ціною (зрост | убув)


Що таке фруктовий букет?
Короткий демонстраційний відеоролик

 

Весільний смачний подарунок

Плануючи придбати подарунок на весілля чи ювілей, ми, насамперед, хочемо, аби він радував винуватців свята, аби він запам’ятався та продемонстрував наше особливе ставлення до того, кому даруємо. У звя’зку з величезним вибором знайти такий подарунок практично неможливо. Але як же все-таки вибрати гарний подарунок на весілля, який буде до смаку молодятам і надзвичайно оригінальним? Так, пропонуємо прекрасне ексклюзивне рішення – фруктові композиції та букети з цукерок на весілля! Подарунок, який ви замовите у нас, однозначно буде не настільки передбачуваним, як простирадла чи покривала. Можливо, фруктовий букет – на найбільш функціональний презент, тим не менше, він залишить слід у пам’яті молодих. До того ж, фруктові композиції можна використовувати для сервірування весільного столу.

Весільна флористика

Київ надає жителям міст унікальну можливість придбати шедеври з фруктів, адже саме тут творять наші майстри. У вас є можливість замовити композицію, у складі якої «рідні» фрукти, такі як полуниця, яблука та груші, та екзотичні – манго, ананаси, банани. У нас ви можете вибрати не лише те, з чого складається букет, але й елементи декору – усе це представлене на нашому сайті. Тільки уявіть, які фантастичні прикраси на стіл можна створити з різних фруктів! Кожний замовник також може долучитись до створення букета. Дизайн композиції підбирається із врахуванням особливостей весільного столу і навіть вбрання нареченої – таким чином такі композиції можна використовувати і як прикраси на стіл.

Декор весільного столу

Дійсно сміливим та оригінальним буде оформлення весільної зали за допомогою фруктових композицій. Тільки уявіть на хвилину – красиві букети на святі представлені вигляді фруктово-ягідних шедеврів. Без сумнівів – такий «смачний» букет залишить незабутній післясмак вражень та емоцій не лише у молодих, але і в гостей. Саме тому один із пріоритетних напрямків діяльності компанії FruitLife ™ - весільна флористика. Здійснивши замовлення фруктових композицій у нас, можете бути упевнені, що вони стануть джерелом радості та натхнення, а також – прикрасою весільного столу, адже якою незвичайною та чарівною буде сервіровка весільного столу, коли скрізь – яскраві фрукти та цукерки! FruitLife ™ - перша в Україні компанія, яка надає таку послугу, як створення фруктово-ягідних композицій. А магазини компанії представлені у таких містах, як Київ, Харків i Одесса. Перевага FruitLife ™ - оперативність. Вже через 30 хвилин після здійснення замовлення весільний подарунок буде очікувати на вас. Забрати композицію ви можете самостійно з нашого магазину (контакти можна дізнатися у розділі «Контакти») або ж скористатися послугою доставки (умови доставки описані у розділі сайту «Доставка»).