Прокрутити вгору

Оригінальні подарунки

До будь-якої святкової події, будь то День народження, корпоративна вечірка, весілля, ювілей або Новий рік, в якості подарунку чи декору буде доречним фруктовий букет. Це універсальний подарунок, який не має вікових обмежень. Крім того, його можна дарувати як чоловікам, так і жінкам.

Шукаєте незвичний подарунок, який здатний не просто подарувати приємні емоції, а й по-справжньому шокувати винуватця свята? Вам вдасться це зробити разом з Fruitlife!

Звичайно, розкривати всі секрети створення фруктових букетів ми не будемо, але хочемо вас запевнити, що в Fruitlife працюють талановиті фахівці, які спеціально навчалися мистецтву складання фруктових шедеврів. У цьому процесі одних тільки технологічних знань буде недостатньо. Потрібен творчий підхід. І в кожному нашому виробі - частинка творчої душі майстра, який точно знає, як із звичайного шматочка дині вирізати квітку, як з ківі або яблука зробити листочки і який виноград буде краще виглядати в композиції в якості додаткового декору. За вашим бажанням ми можемо використовувати фрукти, які б вам хотілося бачити в тому чи іншому букеті. До речі, ми відбираємо тільки найсвіжіші фрукти для складання композицій.

Великий асортимент продукції, що включає шикарні фруктові букети та кошики, а також фруктові цукерки дозволяє вибрати презент у рамках будь-якого бюджету і задовольнити смаки кожного клієнта. Для закоханих у нас є спеціальні композиції, які допоможуть створити «правильний» романтичний настрій. Ароматна диня подарує справжню насолоду, шматочки ананасу у формі серця принесуть естетичне задоволення, а полуниця в шоколаді здатна пробудити найсміливіші любовні бажання.

Для тих, хто дотримується принципу, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, варто пам'ятати, що цей шлях повинен бути здоровим.

Така вже жіноча натура, що одного смаку їй буде мало. Милуватися і захоплюватися чимось гарненьким їй просто життєво необхідно. Фруктовий букет – це корисно, ароматно, смачно і неймовірно красиво.

До речі, композиції із фруктів можуть стати чудовою прикрасою будь-якого святкового столу. Така декорація викличе у гостей тільки найприємніші емоції і запам'ятається надовго.