Прокрутити вгору

Статті

Оригінальний подарунок

Поговоримо про нову ідею в напрямку оригінальних подарунків? Бути оригінальним не завжди означає дарувати золото і діаманти, часто сама проста і повсякденна річ, втілена в щось незвичайне може стати для людини щирим проявом почуттів, будь-то прояв симпатії, повага, знак подяки, інтерес. Вперше на Ринку України компанія FruitLife представляє по істині, ми не побоїмося цього слова - оригінальний подарунок, який підірвав та перевернув весь світ з ніг на голову - Фруктові букети та композиції. .
Кожен фруктовий букет розбурхує, тягне за собою вибух позитивних емоцій і феєрверк фарб і фантазій, яких так часто не вистачає нам, а може, і просто ми їх не хочемо помічати в безкінечному плині й потоці інформації. Стати оригінальніше у виборі подарунка допоможе Вам компанія Fruitlife, так, ми сміливо заявляємо цей факт, адже так складно його не помітити, побачивши настільки незвичайні і барвисті творіння, твори і шедеври, виконані нашими майстрами власними руками, вони творять і додають в кожен букет частинку своєї душі і серця. Дану красу можна не тільки споглядати, а й спробувати і насолодитися смаком композиції, адже смак тонкощі і краси залишається в серцях, очах і на губах. Будьте оригінальні в своєму виборі і не забувайте, що та людина, якій ви даруєте себе - єдина!

                                                     


Компанія FruitLife - перша в Україні компанія надає послуги по створенню фруктово-ягідних букетів і композицій. Ми працюємо в містах Київ та Харків. Ми професіонали в цій справі! Термін виконання замовлення всього 30 хвилин! Все що вам потрібно це визначитися зі складом і дизайном букета і всього через пів години Ви можете забрати свій подарунок самі з нашого магазину в Києві чи Харкові (адреси наших магазинів є в розділі контакти). Якщо у Вас немає вільного часу Ви можете замовити будь-який букет, не встаючи зі свого крісла, а наш кур'єр вчасно доставить ваш подарунок за вказаною адресою в Києві чи Харкові. Погодьтеся - це зручно. Детальніше про умови доставки докладніше читайте на нашому сайті в меню "Доставка"