Прокрутити вгору

Магазин фруктових букетів FruitLife тепер у Харкові!

 
   Торгова марка FruitLife з радістю повідомляє про відкриття свого нового магазину і виробництва в прекрасному куточку нашої України місті Харкові. Вже встигли давно полюбити наші ароматні фруктові букети, ввічливі і чуйні харків'яни зможуть тепер безперешкодно здійснювати замовлення безпосередньо, в магазині свого рідного міста, на одній з найяскравіших вулиць Європи - Донець-Захаржевського, 1/3, яка знаходиться недалеко від станцій метро "Історичний музей "і" Радянська ". Весь постійно зростаючий асортимент нашої тм повністю і без винятку буде присутній в Харкові, і Ви зможете оцінити якісний сервіс нашого проекту з прийому замовлення, його виготовлення та доставки безпосередньо до клієнта.
   Ми запевняємо Вас в відданості своїй справі, в абсолютній турботі про всіх наших клієнтів, професійному старанні по виготовленню нашої продукції і тому, Ви можете нам довіряти повністю і беззастережно.
   Замовляючи фруктовий букет або композицію від торгової марки FruitLife Ви гарантовано отримуєте сплеск позитивних емоцій і присутність грандіозного святкового настрою.
FruitLife Kharkov FruitLife Kharkov
Залишайтеся завжди разом з нами, робіть завжди подарунки разом з FruitLife!